O nas. AGENCJA REKLAMOWA / PRODUCENT

Oferujemy swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu reklamy. Kładziemy nacisk na rzetelność naszych usług od projektu po finalne wyprodukowane materiały. Nasza firma powstała z myślą o wszystkich tych, którzy szukają profesjonalnych rozwiązań, które można wykonać w jednym miejscu. Oszczędzając swój czas i również pieniądze, ale jesteśmy zdania, że nie ma nic za darmo i za jakość czasami  trzeba zapłacić więcej.

Funkcjonujemy jako agencja reklamowa oferująca kompleksową obsługę dla klientów biznesowych, ale również otwieramy się dla partnerów indywidualnych. Dziś możemy powiedzieć, że mamy bardzo duże grono zadowolonych klientów. Staramy się również podnosić naszą wiedzę z zakresu obsługi klienta oraz nabywamy coraz więcej umiejętności w pracach projektowych.

 

 


Jak wiadomo od wielu lat, reklama dźwignia handlu. Każda osoba prowadząca swój biznes wie jak ciężko przebić się na tle konkurencji. W czasach, które są skierowane na jakość produktu ciężko przebić się z tanimi rozwiązaniami. Nasi potencjalni klienci wolą zapłacić więcej i chcą wyróżnić się na tle konkurencji. Szczecinek należy do miast prężnie się rozwijających.

Zadbaj o wizerunek Twojej firmy w Szczecinku lub na terenie Polski.

Wszystko zależy od Twojej branży. Prowadzisz firmę stacjonarną, sklep, hurtownię a może bar. Nie zapominaj, jak ważnym elementem jest reklama. Lokal powinien posiadać oznaczenie. Oczywiście jest bardzo dużo ciekawych rozwiązań. Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście potykacz. Stojący nośnik reklamy, który powoduje, że klienci czasami muszą go ominąć. Stawiany przeważnie na chodniku musi zwrócić na siebie uwagę. W potykaczu stosujemy plakaty reklamowe, odpowiedni projekt graficzny będzie przykuwał ich uwagę. Drukarnia Szczecinek zaprasza do swojego biura. Reklama Szczecinek Kościuszki 22.

Naszym najpopularniejszym produktem do oznaczeń firm są flagi reklamowe. Produkt, który najbardziej rzuca się w oczy. Nasza oferta przedstawia kilka wariantów wykonania flag firmowych. Posiadamy flagi w kształcie łuku, łezki czy w formie prostokąta. Dodatkowo ten produkt można zakupić na stelażu aluminiowym lub włókna szklanego. Kilka podstawowych rozmiarów, które dostępne są w naszej ofercie. Flagi wykonane są z wysokiej jakości materiałów, druk wykonujemy przy pomocy sublimacji.

Nie zapomnij również o gadżetach reklamowych, które w różny sposób możesz wręczyć swoim klientom. Popularnymi produktami są długopisy reklamowe, słodycze reklamowe różnego rodzaju breloczki czy smycze z nadrukiem. 
Pamiętaj, że reklama to dźwignia handlu a dotarcie w każdym sposobie zaowocuje rozwijaniem Twojego biznesu. Nie oszczędzaj na produktach reklamowych czy gadżetach z nadrukiem. Staraj się co jakiś czas przypominać o sobie ulotami reklamowymi czy plakatami. 

Nasza firma również zajmuje się produkcją namiotów medyczny jak i dla instytucji państwowych, policji, straży pożarnej czy nadleśnictwa.

Nasze marki. Rozwijamy się dla Ciebie.

Nasza firma powstała na przełomie 2008/2009 r która główny nacisk kładła na projektowanie stron www, szybko jednak nasi klienci ukierunkowali nas na nowe działy, zaczęliśmy projektować materiały reklamowe takie jak ulotki, wizytówki, w kolejnych latach interesowały nas nowe ciekawe działy reklamy, w której do dnia dzisiejszego czujemy się bardzo dobrze i chcemy dalej tworzyć nasze produkty.

Dzisiaj po kilku latach stworzyliśmy kilka własnych marek i produkujemy swoje produkty od reklamy pneumatycznej po gadżety reklamowe, nadruki i wiele innych potrzebnych produktów eventowych.

Poniżej prezentujemy nasze logotypy, które od kilku lat widoczne są w internecie i z roku na rok ich branding jest doceniany przez setki nowych i najważniejsza zadowolonych klientów. Firmy, które nam zaufały można obserwować na bieżąco na naszych stronach oraz facebooku.

spdesign
spdesign
spdesign
spdesign
spdesign
spdesign

Zaufali nam. Zobacz z kim współpracujemy.

spdesign
spdesign
spdesign
spdesign
spdesign
spdesign
spdesign
spdesign
spdesign

Kontakt. Zobacz gdzie stacjonujemy.

 • Podmiot prowadzący:
 • SPDESIGN sp. z o.o.
  Aleje Jerozolimskie 89/43
  02-001 Warszawa
  NIP 673-189-58-71
  REGON 321232549
  KRS 00005209744
 • Zapraszamy do kontaktu
 • Sebastian Pruchniak
  biuro@spdesign.eu
 • tel. 669 032 382
 • biuro obsługi klienta:
  SPDESIGN Produkty Eventowe
  ul. Kościuszki 22
  78-400 Szczecinek