drukarnia szczecinek
drukarnia szczecinek drukarnia szczecinek sklep reklamowy drukarnia wielkoformatowa studio projektów projektowanie stron internetowych reklama szczecinek fototapety szczecinek drukarnia szczecinek
reklama szczecinek
reklama szczecinek oferta spdesign o firmie spdesign regulamin współpracy lista referencyjna kontakt spdesign
reklama szczecinek
drukarnia szczecinek
agencja reklamowa szczecinek
I
Ogólne ustalenia firmy

1. SPDESIGN sp. z o.o. przed przystąpieniem do współpracy wymaga zaliczki. Zaliczka może zostać zwrócona do czasu rozpoczęcia prac przez SPDESIGN sp. z o.o.. Po przedstawieniu wstępnego projektu lub specyfikacji SPDESIGN sp. z o.o. nie zwraca zaliczki z wyjątkiem o którym mowa w punkcie 6.

2. Wysłanie zaliczki oznacza akceptację warunków współpracy przez Zamawiającego.

3. Opłacenie całej wartości usługi przez Zamawiającego oznacza, iż Zamawiający zaakceptował projekt i nie wnosi żadnych uwag. Zmiany po akceptacji dzieła płatne są dodatkowo.

4. SPDESIGN sp. z o.o. w trakcie realizacji projektu może żądać od Zamawiającego zapłaty proporcjonalnej do etapu wykonanych prac.

5. SPDESIGN sp. z o.o. przekazuje gotowy, zaakceptowany projekt w momencie opłacenia całości usługi przez Zamawiającego.

6. SPDESIGN sp. z o.o. zachowuje prawo do rezygnacji ze zlecenia bez podania uzasadnienia. W wypadku rezygnacji z przyczyn leżących po stronie SPDESIGN sp. z o.o. zobowiązany jest on do zwrotu wyłącznie tej części wynagrodzenia, którą SPDESIGN sp. z o.o. otrzymał przed ukończeniem zlecenia, bez osobnego wezwania.

7. Komunikacja i ustalenia drogą e-mail między Zamawiającym, a SPDESIGN sp. z o.o. są wiążącą formą współpracy.

8. Termin realizacji zamówienia ma charakter poglądowy. Zależny jest od terminu dostarczenia wszystkich materiałów i informacji przez Zamawiającego niezbędnych do przygotowania dzieła. W przypadku projektów, gdzie przygotowana została specyfikacja projektu, termin liczony jest od daty akceptacji specyfikacji przez Zamawiającego. Termin realizacji zamówienia zależy również od szybkości komunikacji między SPDESIGN sp. z o.o. a, Zamawiającym.

9. Termin dotyczący druku przedstawiany jest po złożeniu zamówienia w drukarni, zależny jest on od specyfikacji projektu: wizytówki 4-7 dni; ulotki do 5 dni; plakaty do 3 dni, oraz dostarczenia przesyłki kurierem pod wskazany adres. Nie odpowiadamy za opoźniania wynikające z dni nie pracujących, wolnych, błędów firm kurierskich.


II
Ustalenia dotyczące serwisów internetowych


10. SPDESIGN sp. z o.o. przygotowuje poglądowy projekt strony internetowej do akceptacji na podstawie którego Zamawiający ma możliwość przesłania własnych uwag. SPDESIGN sp. z o.o. w ustalonej cenie usługi jest zobowiązany wdrożyć wszystkie poprawki wysłane przez Zamawiającego do przedstawionego projektu. Przez wdrożenie poprawek rozumie się modyfikację projektu strony internetowej do 1/3 całego dzieła.

11. Zamawiający ma możliwość odrzucenia całkowicie pierwszego przedstawionego projektu strony internetowej przygotowanego przez SPDESIGN sp. z o.o.. W tym przypadku SPDESIGN sp. z o.o. zobowiązany jest w ustalonej cenie usługi do przygotowania drugiego od podstaw nowego projektu strony internetowej do akceptacji. W przypadku drugiego projektu SPDESIGN sp. z o.o. jest zobowiązany w ustalonej cenie usługi wdrożyć wszystkie poprawki wysłane przez Zamawiającego.

12. W przypadku niezaakceptowania drugiej wersji projektu strony internetowej przygotowanie każdej kolejnej płatne jest dodatkowo.

13. W przypadku projektów, gdzie przygotowana jest specyfikacja (sklepy, portale, katalogi produktów CMS i inne projekty wymagające złożonych skryptów):
Zamawiający otrzymuje specyfikację projektu przygotowaną przez SPDESIGN sp. z o.o. do wglądu celem akceptacji,
Zamawiający ma możliwość przesłania własnych uwag do przedstawionej specyfikacji,
po akceptacji specyfikacji przez Zamawiającego inne rozwiązania nie opisane w specyfikacji są dodatkowo płatne.
14. Zamawiający jest zobowiązany do przesłania tekstów na poszczególne podstrony serwisu internetowego (np. o firmie, oferta, dane teleadresowe) oraz logo firmowe (jeśli takie jest niezbędne do wykonania projektu) i zdjęcia produktów (jeśli takie są niezbędne do wykonania projektu). W przypadku wersji językowych Zamawiający jest zobowiązany do przesłania tłumaczenia. Istnieje możliwość zlecenia tłumaczeń SPDESIGN sp. z o.o..

15. Zdjęcia do projektu strony internetowej SPDESIGN sp. z o.o.. zamawia we własnym zakresie z płatnych banków zdjęć. Koszt jednego zdjęcia to 15-100zł (średnio w projekcie stosowane są trzy zdjęcia). Koszty zdjęć naliczane są dodatkowo do kosztów usługi. Zamawiający ma prawo przesłania własnych zdjęć i zrezygnować z płatnych. Musi o tym poinformować SPDESIGN sp. z o.o. przed przystąpienie do prac nad zleceniem.

16. Pozycjonowanie w wyszukiwarkach, miejsce na serwerze, domena nie jest przedmiotem umowy wykonania serwisu internetowego. Powyższe usługi płatne są dodatkowo.


III
Ustalenia dotyczące znaków graficznych (logo)


17. SPDESIGN sp. z o.o. zobowiązany jest do przygotowania do trzech wersji logo. Każde kolejne płatne są dodatkowo. Istnieje możliwość zamówienia pakietu rozszerzonego z większą ilością propozycji logo.

18. Zamawiający otrzymuje logo w wersji wektorowej i bitmapowe z opisanymi kolorami Pantone, CMYK, RGB.


IV
Ustalenia dotyczące innych projektów graficznych
(bannery, szablony, plakaty, wizytówki, ulotki itp.)


19. SPDESIGN sp. z o.o. przygotowuje jeden poglądowy projekt do akceptacji na podstawie którego Zamawiający ma możliwość przesłania własnych uwag. SPDESIGN sp. z o.o. w ustalonej cenie usługi jest zobowiązany wdrożyć wszystkie poprawki wysłane przez Zamawiającego do przedstawionego projektu. Przez wdrożenie poprawek rozumie się modyfikację projektu do 1/3 całego dzieła.

20. Zamawiający ma możliwość odrzucenia całkowicie pierwszego przedstawionego projektu przygotowanego przez SPDESIGN sp. z o.o.. W tym przypadku SPDESIGN sp. z o.o. zobowiązany jest w ustalonej cenie usługi do przygotowania drugiego od podstaw nowego projektu do akceptacji. W przypadku drugiego projektu SPDESIGN sp. z o.o. jest zobowiązany wdrożyć w ustalonej cenie usługi wszystkie poprawki wysłane przez Zamawiającego.

21. W przypadku niezaakceptowania drugiej wersji projektu przygotowanie każdej kolejnej płatne jest dodatkowo.

22. Zamawiający jest zobowiązany do przesłania wszystkich materiałów merytorycznych niezbędnych do wdrożenia projektu takich jak: teksty, logo, zdjęcia produktów. W przypadku wersji językowych Zamawiający jest zobowiązany do przesłania tłumaczenia. Istnieje możliwość zlecenia tłumaczeń SPDESIGN sp. z o.o..

23. Zdjęcia do projektu SPDESIGN sp. z o.o. zamawia we własnym zakresie z płatnych banków zdjęć. Koszt jednego zdjęcia to około 30-200zł. Koszty zdjęć naliczane są dodatkowo do kosztów usługi. Zamawiający ma prawo przesłania własnych zdjęć i zrezygnować z płatnych. Musi o tym poinformować SPDESIGN sp. z o.o. przed przystąpienie do prac nad zleceniem.
V
Ustalenia dotyczące drukowania


24. SPDESIGN sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku jest zarejestrowana jako spółka z ograniczona odpowiedzialnością i świadczy usługi związne z reklamą.

25. Przy zamówieniu materiałów drukowanych SPDESIGN sp. z o.o.. wystawia fakturę PRO-FORMA w celu przedpłaty na konto firmowe według wystawionego dokumentu. Spółka SPDESIGN sp. z o.o. nie wystawia faktur terminowych ani nie wykonuje druku z płatnością przy odbiorze.

26. Jeżeli Zamawiający zlecił SPDESIGN sp. z o.o. wykonanie prac projektowych związanych z przygotowaniem ulotki, plakatu itp do druku, po zakończeniu pracy nad projektem SPDESIGN sp. z o.o. wystawia fakturę PRO-FORMA, po zaksięgowaniu środków na koncie spółki SPDESIGN sp. z o.o. wykonuje prace związane z drukowaniem materiałów reklamowych.

27. Wystawienie faktury PRO-FORMA jest dokumentem potwierdzającym zgodność projektu (akceptacja klienta), wszystkie błędy wynikajace z niepoprawnych tekstów oraz danych teladresowych nie będą brane pod uwagę. SPDESIGN sp. z o.o. nie odpowiada za błędy w tekście oraz danych po akceptacji Zamawiającego.

28. Odonośnie umowy ustnej Zamawiający nie ma możliwości złożenia reklamacji na błędy w druku po akceptacji plików drogą elektroniczną lub osobistą.

29. Jeżeli Zamawiający życzy sobie próbek materiałów przed drukowaniem może zapoznać się z nimi w siedzibie spółki SPDESIGN sp. z o.o..

UWAGA! Przed każdym wydrukiem przesyłamy wizualizacje do podglądu. Nie odpowiadamy za błędy w projekcie, który został zatwierdzony przez klienta.
drukarnia szczecinek
drukarnia internetowa
drukarnia internetowa
drukarnia internetowa
agencja reklamowa, drukarnia SPDesign.eu | 2009 | ©
Kontakt tel. 669 032 382 | e-mail biuro@spdesign.eu

drukarnia Szczecinek, reklamy, strony www Lyon Escort