drukarnia szczecinek
drukarnia szczecinek drukarnia szczecinek sklep reklamowy drukarnia wielkoformatowa studio projektów projektowanie stron internetowych reklama szczecinek fototapety szczecinek drukarnia szczecinek
reklama szczecinek
reklama szczecinek oferta spdesign o firmie spdesign regulamin współpracy lista referencyjna kontakt spdesign
reklama szczecinek
drukarnia szczecinek
drukarnia szczecinek
Fototapety drukowane są na różne powierzchnie – jako fototapety na ścianę, meblościankę itp. Fototapeta świetnie nadaje się do każdego pomieszczenia w domu. Wielkość wydruku jest dostosowana do potrzeb klienta. Materiały używane przez naszą firmę do wydruku tapet to: papier ,folia samoprzylepna.

Do przyklejenia fototapety wystarczy najzwyklejszy klej do tapet! Klejenie wydruków większych niż szerokość papieru (składających się z większej ilości części) przygotowujemy z zakładką (szerokość ok 10 mm) - jedna część wydruku zachodzi na drugą tak, aby idealnie dopasować do siebie pocięte elementy fototapety.

Nasze wydruki odporne są na czynniki zewnętrze, nie bledną i nie zmywają się. Uzyskujemy każde nasycenie w wydruku fototapety, każdą głębię i każdą barwę tak, aby kolory były wyraziste i przykuwały uwagę. Taka kolorystyka w połączeniu z fotograficzną jakością gwarantuje Państwa zadowolenie. Do państwa dyspozycji mamy obszerną galerię zdjęć do druku fototapety.Jaki materiał wybrać?
Generalnie wybór materiału zależy od powierzchni na której będzie przyklejana fototapeta. Folie przeznaczone są głównie do powierzchni gładkich i płaskich typu meble, drzwi, elementy plastikowe i szklane itp. Na zwykłe ściany najlepszym rozwiązaniem jest fototapeta papierowa, klejona klejem, który dołączamy gratis.
» Papier 140g:
140g/m2, wysokiej jakości papier do zastosowań wewnętrznych, odporny na wilgoć, charakteryzuje się wysokim nasyceniem kolorów. Papier ten przeznaczony jest na ściany klejone klejem do fototapet papierowych, który załączamy GRATIS!

» Papier laminowany:
Jest to papier o gramaturze 140g, dodatkowo zabezpieczony laminatem, w postaci przezroczystej folii naklejonej na powierzchnie fototapety. Laminat zabezpiecza wydruk przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, typu otarcia, a także umożliwia zmywanie z fototapet trudnych i ciężkich zabrudzeń. Tapetę można nawet zmywać denaturatem.

» Folia samoprzylepna matowa:
Biała matowa, 100 mikronów, monomeryczna, z klejem permanentnym bezbarwnym, charakteryzująca się wysokim nasyceniem kolorów. Przeznaczona do klejenia na powierzchniach płaskich typu: meble, szkło, plastik i innego typu płaszczyzny.
Czy można wykonać fototapetę z własnego zdęcia?
Jak najbardziej można wykonać fototapetę ze swojego zdjęcia. Należy wówczas przysłać do nas zdjęcie (w jak najlepszej jakości) oraz wymiary fototapety abyśmy mogli zweryfikować jakość zdjęcia i możliwość wykonania fototapety o podanych wymiarach.

W ilu brytach (częściach) będzie wykonana fototapeta
W zależności od szerokości pożądanej fototapety, tapeta zostanie podzielona na bryty. Maksymalna szerokość jednego brytu to 150cm, długości natomiast jest dowolna. Przykładowo fototapeta o wym. 300szer x 250wys podzielona zostanie na 2 bryty o wymiarach 150x250cm (+10mm zakładka).

23.763.077 zdjęc do wybrania:Jak przygotować projekt do druku?

Aby poprawnie przygotować projekt fototapety ważne są następujące elementy:

Wymiary - projekt powinien być przygotowany w skali 1:1.

Rozdzielczość - Jeśli projekt zawiera zdjęcia i/lub rastrowe elementy graficzne to ich minimalna rozdzielczość to 150dpi. Dla większych formatów (powyżej 600x100 cm) - 100 dpi lub mniej. Jeśli fototapeta posiada tylko elementy wektorowe - rozdzielczość nie ma znaczenia.

Kolory - Wszystkie kolory powinny być w trybie CMYK. Kolory Pantone należy przekonwertować do palety CMYK.

Pliki - Gotowe projekty należy przesłać w formacie: cdr, tiff, jpg, pdf.

reklama szczecinek


oklejanie samochodów
drukarnia internetowa
drukarnia internetowa
drukarnia internetowa
agencja reklamowa, drukarnia SPDesign.eu | 2009 | ©
Kontakt tel. 669 032 382 | e-mail biuro@spdesign.eu

drukarnia Szczecinek, reklamy, strony www Lyon Escort