drukarnia szczecinek
drukarnia szczecinek drukarnia szczecinek sklep reklamowy drukarnia wielkoformatowa studio projektów projektowanie stron internetowych reklama szczecinek fototapety szczecinek drukarnia szczecinek
reklama szczecinek
reklama szczecinek oferta spdesign o firmie spdesign regulamin współpracy lista referencyjna kontakt spdesign
reklama szczecinek
drukarnia szczecinek
druk cyfrowy szczecinek
Druk cyfrowy jak żadna inna technologia oferuje doskonałą jakość, różnorodność zadrukowanego podłoża, możliwość personalizacji dokumentów. Ze względu na brak kosztów związanych z przygotowaniem do druku doskonale sprawdza się w przypadku produkcji niskonakładowej, a także tam, gdzie czynnikiem krytycznym jest czas wykonania. Typowym zastosowanie druku cyfrowego jest druk personalizowany (dane zmienne), produkcja ulotek reklamowych, folderów, raportów rocznych, prezentacji, zaproszeń, wizytówek, książek w niskim nakładzie.

Podłoża do druku:
drukujemy na papierach gładkich, dysponujemy następującymi rodzajami papierów w zakresie gramatur od 80 g/m2 do 300 g/m2.
Format zadruku:
maksymalny format zadruku papieru wynosi 297 x 420 mm. W tym formacie muszą zmieścić się wszystkie elementy druku wraz ze spadami i znacznikami cięcia.


drukarnia szczecinek

Dla stałych klientów wprowadzamy tzw. VIP SERVICE:

» gwarancje najtańszego dobrego wydruku cyfrowego w Szczecinku
» wyceny 24h/7 dni w tygodniu
» druk w ciągu 24h bez dopłat
» dyspozycyjność 24h w przypadku pilnego druku
» mozliwość odbioru nakładu poza godzinami pracy firmy
» mozliwość dowozu wydruków do klienta


Konica Minolta Bizhub C451

druk cyfrowy szczecinek


DLACZEGO DRUK CYFROWY?? Bo jest to tzw. druk na żądanie!
Plakaty, zaproszenia, katalogi, ulotki mogą być błyskawicznie wykonane dzięki zastosowaniu techniki komputerowej. Drukowanie następuje bezpośrednio z pliku komputerowego, z pominięciem tradycyjnych faz przygotowawczych, co radykalnie skraca i upraszcza cały proces, powodując również obniżkę kosztów.

Druk cyfrowy idealnie więc sprawdza się w nagłych wypadkach, jest błyskawiczną odpowiedzią na działania konkurencji i perfekcyjnie pozwala zareagować na sytuacje na rynku. Zawsze drukuje się tylko taką ilość materiałów, która jest akurat potrzebna. Nakład już od 1 egzemplarza druku cyfrowego to niski koszt, szczególnie przy realizacji pojedynczych zamówień. Przy wykorzystaniu druku offsetowego nie można wydać jednego katalogu, kalendarza czy czegokolwiek innego. Z wykorzystaniem druku cyfrowego, jak najbardziej!


reklama szczecinek

drukarnia szczecinek, reklama szczecinek

oklejanie samochodów
drukarnia internetowa
drukarnia internetowa
drukarnia internetowa
agencja reklamowa, drukarnia SPDesign.eu | 2009 | ©
Kontakt tel. 669 032 382 | e-mail biuro@spdesign.eu

drukarnia Szczecinek, reklamy, strony www Lyon Escort